Apple MacBook Pro 15 – jak sprawuje się najnowszy model

Chociaż MacBooka Pro nie trzeba nikomu przedstawiać, najnowsza wersja w znaczny sposób odbiega od poprzednich. Komputery Apple MacBook Pro zawsze były symbolem największych możliwości Apple. Były to laptopy, które pozwalała na profesjonalną pracę w każdym miejscu, o każdej porze. Chętnie korzystali z nich profesjonaliści, którzy o wiele bardziej cenili sobie sprzęt firmy Apple od innych komputerów. Spore znaczenie oczywiście miał system macOS, który pozwała na działanie z dużym komfortem, bez obaw że coś nie będzie działało czy że się zatnie. Laptopy MacBook Pro po prostu spełniały swoje zadania wyśmienicie. Rok temu Apple wznowiło po raz kolejny ten komputer. Oprócz standardowego unowocześnienia podzespołów, pojawił się interaktywny pasek, który budził wśród użytkowników spore wątpliwości. Bano się, że deweloperzy nie zdążą z przystosowaniem do niego aplikacji i po prostu będzie bezużyteczny.

Strzał w dziesiątkę

Apple wykonało jednak świetny ruch w przyszłość. Interaktywny pasek okazał się bardzo przydatny. Bardzo usprawnił pracę zwłaszcza osób, które zawodowo pracowały na komputerze. Dzięki niemu można było szybciej docierać do opcji, których odkrycie wymagało kilku kliknięć myszki czy touchpada. To nie jedyny atut, który działał na korzyść nowej wersji komputera. Bardzo dobrze wypadała nowa wersja bryły komputera. Została idealnie dopasowana do aktualnych trendów, dzięki czemu komputer jest jednym z bardziej estetycznych na rynku. Dla wielu osób ma to duże znaczenie.

Komputer występuje w dwóch wersjach wielkościowych. Zdecydowanie bardziej wypada polecić Apple MacBook Pro 15. Kosztuje stosunkowo niewiele więcej, a za to można mieć większy komfort korzystania. Szczególnie ważne jest to dla grafików, dla których każdy mały szczegół jest ważny. Wersja piętnastocalowa i tak mieści się w każdej torbie, więc nie ma problemów z mobilnością.

 

Autor zdjęcia: ThoroughlyReviewed